Příměstský tábor Laser Game

Příměstský tábor Laser Game
Místo konání: 
Tábor LGSC, areál Hotelu Morávka,
Morávka, okres Frýdek-Místek.
Doprava autobusem pod dozorem vedoucího: 
Ostrava / Frýdek-Místek / Dobrá / Nošovice / Nižní Lhoty / Vyšní Lhoty / Raškovice / Pražmo / Morávka,
případně vlastní dopravou přímo na Morávku.

Cena 2500 (Každodenní hra Laser Game, projížďka ve vojenském OT-64, přednáška o přežití v přírodě, přednáška první pomoci, tričko, svačina, oběd, svačina, pitný režim).


LaserTagovou hrou stráví účastníci (ve věku 7-16) tábora převážnou část svého času.
Program jednotlivých dní je sestaven z postupně složitějších her přecházejících až do misí, při kterých budou jednotlivé týmy plnit stále obtížnější úkoly. Většinou se zbraní v ruce. Na začátku tábora každý účastník projde jedním školením týkajícím se údržby zbraní (čištění,  manipulace). Po-té druhým školením týkajícím se vlastních her (správné a bezpečné chování při hrách, všeobecná bezpečnostní pravidla při LaserTag/LaserGame). Laser Game tábory mají denní program: dopolední a odpolední blok LaserGame. Kromě samotné hry, se účastníci táboru zúčastní, první pomoci, kurzu přežití v přírodě, základy sebeobrany, projížďky armádním vozidlem, a mnoho dalšího.
 
O LaserTagových zbraních a oblečení
Účastník si nepotřebuje kupovat/půjčovat zbraň, speciální masku a brýle. Veškeré vybavení máme na místě a vše k zapůjčení zdarma. Munice je zcela zdarma, protože se střílí infračerveným paprskem (100% bezpečné). Po LaserTagové hře v lese, nezůstane ani jeden plastový prvek jako jsou třeba kuličky, takže hra nemá žádný negativní dopad na životní prostředí. Ve hře LaserTag neexistuje ohrožení poranění, či modřin, atd.
Zbraně na LGSC táborech mohou být všech typů: my používáme 3 typy AK – 12LT, MP-9LT a Glock, vše s optickým zaměřovačem. Na hry doporučujeme vyčlenit starší oblečení. Barevně jsou pak nejvhodnější vojenské maskáče či jiné zelené, hnědé či černé oblečení. Oblečení na LaserTag se tedy skládá z dlouhých kalhot, trička, případně mikiny-bundy či jiného svrchního oděvu, kšiltovky, a vhodné obuvi (nejlépe kanad, pohorek či jiné kožené obuvi).
Co s sebou na LGSC tábory
Sportovní oblečení/ maskáčové oblečení, pláštěnka, holínky (kdo má kanady nemusí), propiska, blok A5.
Co s sebou zejména nebrat
Počítač, notebook, tablet, mobilní telefon, šperky, velké obnosy peněz a to především s ohledem na zvýšené riziko jejich zničení či ztráty. Motto k mobilním telefonům: Na Laser Game táboře jsme v přírodě, kde je neustálé vyzvánění telefonů a pípání všech možných messengerů rušivým elementem v mnoha ohledech znemožňujících rozumnou práci s dětmi. Děti se navíc nesoustředí na danou táborovou činnost, když každou chvíli odpovídají kamarádovi na síti. Každý hlavní vedoucí tábora má služební telefon.
Abyste nemuseli dítě/účastníka vést až na Morávku, připravili jsme pro vás řešení:
Dítě/účastníka přivezete na vámi zvolenou autobusovou zastávku (ze seznamu zastávek) a to 5min před odjezdem, v autobuse MHD který přijede, na vás bude čekat náš instruktor s označenou vlajkou a průkazem instruktora PTLG – Jsme OFFLINE z.s. Instruktor si převezme dítě/účastníka a vám předá protokol s podpisem, že dítě převzal do své peče.
Na zpáteční cestě instruktor dovolí dítěti vystoupit z autobusu MHD na vámi zvolené zastávce ze seznamu, a to ihned když mu vrátíte protokol (tentokrát vámi podepsán), a předložíte doklad potvrzující vaši totožnost.
V případě, že bude-li dítě/účastníka vyzvedávat někdo jiný, bude muset předat instruktorovi, vámi předem podepsané čestné prohlášeni opravňující si dítě/účastníka převzít (čestné prohlášeni opravňující převzít dítě/účastníka osobám třetím).

Seznam autobusových zastávek a hodin odjezdů
(Ostrava – Morávka)
Už od první zastávky v autobuse bude čekat náš vedoucí, kterému předáte dítě s předem vyplněným čestným prohlášením.

Seznam autobusových zastávek a hodin příjezdů
(Morávka – Ostrava)
Už od první zastávky v autobuse bude s vašimi dětmi náš vedoucí, který vám dítě předá na předem domluvené zastávce.

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE
TÁBOROVÝ ŘÁD PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA LASER GAME

TERMÍNY:
6.6. – 10.6.2020 přihláška
13.6. – 17.6.2020 přihláška
20.6. – 24.6.2020 přihláška
27.6. – 31.6.2020 přihláška

Veškeré informace na tel. čísle 737 01 02 03
Hlavní vedoucí Grzegorz Damski
Jsme OFFLINE z.s.

Více o nás…
www.jsmeoffline.cz
www.lgsc.cz – zážitkové tábory Laser Game Survival Camp